קצת עלי..

קובי פסח

צלם מקצועי

כנראה שהאהבה שלי לצילום טבועה בי מאז ומעולם, זה התחיל אי שם בשנות התשעים בלימודי צילום בקאמרה אובסקורה, צילום קלאסי במצלמות של פעם, ידניות, פיתוח בחדר חושך, בקיצור.. כל הטכניקה הקלאסית.

עד היום אני נהנה לצלם בטיולים בארץ ובעולם, מחפש את הסיפור אשר קיים בכל מקום, בכל אדם ומנסה להעביר לצופה את החוויה כפי שאני מנציח אותה דרך עינית המצלמה שלי.

את נושא הצילום כמקצוע פיתחתי בשנים האחרונות וממש מיקדתי וזיקקתי את מה שאני רוצה לעשות כתכלית של חיי הבוגרים יותר. צברתי ידע וניסיון וכעת אני יכול לומר שהכלים הללו מצליחים להחזיר את האהבה למקצוע, חזרה אליכם, הלקוחות, הצופים,
הן בצילומי תדמית, בצילומי משפחות שמשמרים רגעים מופלאים של המשפחה שלכם, בצילומי ניו בורן רכים ומלאי אהבה ועד לצילומי אירועים פרטיים וציבוריים. 

היחס שלי הוא נעים ומיוחד ואנו נתחבר מהרגע הראשון במסע אישי ותיעודי, אני אליכם ולסיפור שלכם בסט ואתם אלי ואל עדשת המצלמה שלי .

בעולם הצילום המשתנה ללא הרף, אני שואף ללכוד תמונות ייחודיות ונצחיות.  אני תמיד מחפש טכניקות חדשות ונקודות מבט יצירתיות כדי ללכוד את הנושאים שלי בצורה שבאמת מביאה לידי ביטוי את האופי והאישיות שלהם.

מאחורי כל תמונה יש סיפור שצריך לספר. כצלם,לזה אני כל הזמן שואף, לספר סיפור וליצור זיכרון מתמשך.בין אם זה דיוקן משפחתי או צילום עריכה, אני רוצה שהתמונות שלי יהיו משהו שאנשים יזכרו במשך שנים רבות והמשימה שלי כצלם היא ללכוד את היופי של החיים ולהשאיר רושם מתמשך על העולם באמצעות האמנות שלי. 

דרך העדשה שלי, אני מקווה לתת השראה לאחרים ולשתף את היופי המדהים שמקיף את כולנו בכל יום ויום.

צרו איתי קשר