סנדלים על החוף בקיץ

אפשרות המשלבת לימוד בכיף עם החיבור למשפחה שלנו, הזדמנות לקבץ כמה בני משפחה ולהעביר זמן איכות שגם מניב לנו תוצאות שניתן לקחת אותן הלאה לכל פעילות משפחתית אחרת.

הסדנא מתאימה לכלל המכשירים. אין צורך בסמארטפון משוכלל, רק לוודא שהוא כמובן מוטען לפני תחילת הפעילות. הסדנא מתאימה לכל הגילאים החל מגיל 10 אורכת כשעתיים וחצי.

הסדנא מתקיימת באוויר הפתוח באזור המגורים שלכם או במקום שנקבע לנו במשותף.

אז בואו, תתארגנו אחים, אחיות, הורים וילדים והזמינו לכם חוויה מאחדת, כיפית והזדמנות גם ללמוד ולשלב את היכולות שלכם במשפחה.

הסדנא מיועדת לקבוצה של 6-15 משתתפים.

מחיר למשתתף 250 ₪ . 

מחכה לכם ☺ 

צרו איתי קשר

  סדנאות נוספות

  סבא וסבתא , זו ההזדמנות שלכם להראות לכל המשפחה שאתם לגמרי בעניין ושהתמונות שאתם מצלמים הן לגמרי שלכם. לא איבדתם שום טאץ’ ואף אחד לא יגיד לכם, עזבו אני כבר אצלם במקומכם. 

  קרא עוד

  אתם בטח כבר שולטים בנייד ובמצלמה ובעיקר בסלפי אז מה עוד אני יכול לחדש לכם ?
  תתפלאו.. מלא !! 

  קרא עוד

  זה הזמן להתארגן כמה חברים לפעילות מחברת, מהנה ומגבשת.
  בין אם אתם חברים לעבודה, חברים באיזו קבוצת וואטסאפ משותפת ו..וואלה הבריק לכם רעיון לפעילות משותפת שאחר כך  תוכלו לדבר עליה ולתת טיפים ואחד לשנייה אחרי הסדנה המדהימה שתעברו יחד.

  קרא עוד

  יש לצידנו עולם שלם, קטנטן שמחכה להתגלות, בגינה שלכם, בחורשה, בטיול הקרוב ואפילו ממש אצלכם בבית .
  הסדנא מיועדת לאנשים שאוהבים צילום גם חובבים וגם מקצוענים שהעולם הזה קוסם להם ורוצים לתת במה ליכולות נוספות שחבויות בהם. נלמד למצוא ולאתר אזורי צילום מיוחדים ונושאים קטנטנים ומרהיבים.

  קרא עוד

  בסדנא זו אנו מבלים כשלוש שעות יחד צמוד אבל עם מרחב פעולה לתרגול , אנו נלמד את יכולות המצלמה בנייד, פונקציות חשובות וטכניקות צילום מתקדמות. כמו כן נשים דגש על זוויות ראייה חדשות. כיצד לפתור בעיות של תאורה בשטח ושימוש בעזרים מגניבים לצילום בנייד.

  קרא עוד