אנו נכנסים בסדנה זו לעולם קסום וחדש, עולם שבדרך כלל נמצא ממש ממש מתחת לאפינו אבל פשוט לא חשבנו לבחון אותו מקרוב.

נתמקד הפעם בסביבה שלידנו, בפרטים הקטנים תרתי משמע, זו סדנה חוויתית ומעשירה אשר לא מצריכה מצלמה יקרה, הכל בכף ידנו, דרך הסמארטפון (אנדרואיד או אייפון).
בנוסף, אתם מקבלים במתנה ממני עם תחילת הסדנא עדשה מיוחדת לצילום מאקרו שאיתה כבר תוכלו ליישם את מה שתלמדו ותוכלו לקחת אותה אתכם הביתה, לטבע ולכל מקום שתרצו לגלות מחדש דרך הפרטים הקטנים.
אנו נלמד את הטכניקות הדרושות לצילום בעלי החיים ובחדירה מנומסת למרחב שלהם, איך לתפוס תנועה ,איך להתבונן על צמח כזה או אחר כפי שמעולם לא חוויתם.

סדנה זו היא סדנה בשטח ואנו נקבע לוקיישן טבעי ומעניין בקרבתכם.

צילומים לדוגמא

עכביש זאבן

צרו איתי קשר

  סדנאות נוספות

  אפשרות המשלבת לימוד בכיף עם החיבור למשפחה שלנו , הזדמנות לקבץ כמה בני משפחה ולהעביר זמן איכות שגם מניב לנו תוצאות שניתן לקחת אותן הלאה לכל פעילות משפחתית אחרת.

  קרא עוד

  סבא וסבתא , זו ההזדמנות שלכם להראות לכל המשפחה שאתם לגמרי בעניין ושהתמונות שאתם מצלמים הן לגמרי שלכם. לא איבדתם שום טאץ’ ואף אחד לא יגיד לכם, עזבו אני כבר אצלם במקומכם. 

  קרא עוד

  אתם בטח כבר שולטים בנייד ובמצלמה ובעיקר בסלפי אז מה עוד אני יכול לחדש לכם ?
  תתפלאו.. מלא !! 

  קרא עוד

  זה הזמן להתארגן כמה חברים לפעילות מחברת, מהנה ומגבשת.
  בין אם אתם חברים לעבודה, חברים באיזו קבוצת וואטסאפ משותפת ו..וואלה הבריק לכם רעיון לפעילות משותפת שאחר כך  תוכלו לדבר עליה ולתת טיפים ואחד לשנייה אחרי הסדנה המדהימה שתעברו יחד.

  קרא עוד

  בסדנא זו אנו מבלים כשלוש שעות יחד צמוד אבל עם מרחב פעולה לתרגול , אנו נלמד את יכולות המצלמה בנייד, פונקציות חשובות וטכניקות צילום מתקדמות. כמו כן נשים דגש על זוויות ראייה חדשות. כיצד לפתור בעיות של תאורה בשטח ושימוש בעזרים מגניבים לצילום בנייד.

  קרא עוד