זה הזמן להתארגן כמה חברים לפעילות מחברת, מהנה ומגבשת.

בין אם אתם חברים לעבודה, חברים באיזו קבוצת וואטסאפ משותפת ו..וואלה הבריק לכם רעיון לפעילות משותפת שלאחר מכן תוכלו לדבר עליה ולתת טיפים אחד לשניה מהנסיון שתצברו.

או אולי אתן חברות בנפש שרוצות להפתיע את אחת הבנות בסדנא כזו כיפית, כל אחת עם הנייד שלה ולאחר מכן תוכלו לשתף ביניכן את התוצרים שאיתם תצאו מהסדנא. 

והנה עוד רעיון לפעילות, תמיד בסוף שנה חושבים מה לקנות למורה/ גננת,שוב פעם ספר או הזמנה לארוחת בוקר? הנה הזדמנות למשהו שונה ומיוחד, פעילות משותפת עם המורה/גננת, פעילות שבטוח תחבר אתכן לקראת שנת הלימודים הבאה.

הסדנא מיועדת לקבוצה של 6-10 משתתפים/ות.

מחיר למשתתפ/ת 250 ₪ . 

מחכה לכם ☺ 

צרו איתי קשר

  סדנאות נוספות

  אפשרות המשלבת לימוד בכיף עם החיבור למשפחה שלנו , הזדמנות לקבץ כמה בני משפחה ולהעביר זמן איכות שגם מניב לנו תוצאות שניתן לקחת אותן הלאה לכל פעילות משפחתית אחרת.

  קרא עוד

  סבא וסבתא , זו ההזדמנות שלכם להראות לכל המשפחה שאתם לגמרי בעניין ושהתמונות שאתם מצלמים הן לגמרי שלכם. לא איבדתם שום טאץ’ ואף אחד לא יגיד לכם, עזבו אני כבר אצלם במקומכם. 

  קרא עוד

  אתם בטח כבר שולטים בנייד ובמצלמה ובעיקר בסלפי אז מה עוד אני יכול לחדש לכם ?
  תתפלאו.. מלא !! 

  קרא עוד

  יש לצידנו עולם שלם, קטנטן שמחכה להתגלות, בגינה שלכם, בחורשה, בטיול הקרוב ואפילו ממש אצלכם בבית .
  הסדנא מיועדת לאנשים שאוהבים צילום גם חובבים וגם מקצוענים שהעולם הזה קוסם להם ורוצים לתת במה ליכולות נוספות שחבויות בהם. נלמד למצוא ולאתר אזורי צילום מיוחדים ונושאים קטנטנים ומרהיבים.

  קרא עוד

  בסדנא זו אנו מבלים כשלוש שעות יחד צמוד אבל עם מרחב פעולה לתרגול , אנו נלמד את יכולות המצלמה בנייד, פונקציות חשובות וטכניקות צילום מתקדמות. כמו כן נשים דגש על זוויות ראייה חדשות. כיצד לפתור בעיות של תאורה בשטח ושימוש בעזרים מגניבים לצילום בנייד.

  קרא עוד