צילום ממבט נמלה 

אתם בטח כבר שולטים בנייד ובמצלמה ובעיקר בסלפי אז מה עוד אני יכול לחדש לכם ?

תתפלאו.. מלא !!  

טכניקות שלא חשבתם עליהם, הגדרות במצלמה שיפתחו לכם פתאום אופציות חדשות שלא ידעתם שהן קיימות.

נלמד גם עריכת תמונות כך שתמונות שצילמתם ורציתם כבר מהר מהר להעלות ולשלוח.. תמתינו עוד שתי דקות ותראו איך התמונות הופכות ליצירות של ממש ומזל.. מזל שהתעכבתם על עריכה נכונה.

אז קדימה.. תתארגנו על  קבוצה של חברים / חברות , מתנה ליומולדת, בר/בת מצווה  או סתם פעילות מגבשת של החבר’ה ונעשה לנו מפגש של שעתיים וחצי בערך, בסך הכל צריך להביא את הנייד שלכם (לא משנה איזה מודל) העיקר שיהיה טעון ומקום אחסון סביר.

הסדנא מיועדת לקבוצה של 6-10 משתתפים.

מחיר למשתתף 300 ₪ . 

מחכה לכם ☺ 

צרו איתי קשר

  סדנאות נוספות

  אפשרות המשלבת לימוד בכיף עם החיבור למשפחה שלנו , הזדמנות לקבץ כמה בני משפחה ולהעביר זמן איכות שגם מניב לנו תוצאות שניתן לקחת אותן הלאה לכל פעילות משפחתית אחרת.

  קרא עוד

  סבא וסבתא , זו ההזדמנות שלכם להראות לכל המשפחה שאתם לגמרי בעניין ושהתמונות שאתם מצלמים הן לגמרי שלכם. לא איבדתם שום טאץ’ ואף אחד לא יגיד לכם, עזבו אני כבר אצלם במקומכם. 

  קרא עוד

  זה הזמן להתארגן כמה חברים לפעילות מחברת, מהנה ומגבשת.
  בין אם אתם חברים לעבודה, חברים באיזו קבוצת וואטסאפ משותפת ו..וואלה הבריק לכם רעיון לפעילות משותפת שאחר כך  תוכלו לדבר עליה ולתת טיפים ואחד לשנייה אחרי הסדנה המדהימה שתעברו יחד.

  קרא עוד

  יש לצידנו עולם שלם, קטנטן שמחכה להתגלות, בגינה שלכם, בחורשה, בטיול הקרוב ואפילו ממש אצלכם בבית .
  הסדנא מיועדת לאנשים שאוהבים צילום גם חובבים וגם מקצוענים שהעולם הזה קוסם להם ורוצים לתת במה ליכולות נוספות שחבויות בהם. נלמד למצוא ולאתר אזורי צילום מיוחדים ונושאים קטנטנים ומרהיבים.

  קרא עוד

  בסדנא זו אנו מבלים כשלוש שעות יחד צמוד אבל עם מרחב פעולה לתרגול , אנו נלמד את יכולות המצלמה בנייד, פונקציות חשובות וטכניקות צילום מתקדמות. כמו כן נשים דגש על זוויות ראייה חדשות. כיצד לפתור בעיות של תאורה בשטח ושימוש בעזרים מגניבים לצילום בנייד.

  קרא עוד